Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce.Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności

EKOGROSZEK SKARBEK

Ekogroszek Skarbek jest paliwem kwalifikowanym produkcji Węglokoks Kraj Sp. z o.o., dostosowanym do potrzeb użytkowników różnego typu kotłów.

Skarbek powstaje na bazie węgla kamiennego o niskiej zawartości siarki, jest produktem węglowym o granulacji do 25 mm i określonych właściwościach fizykochemicznych. Paliwo to charakteryzuje się stabilnym spalaniem, niską emisją zanieczyszczeń i wysoką sprawnością spalania.

Polecane jest szczególnie do stosowania w kotłach o mocy poniżej 1000 kW, w tym zwłaszcza do spalania w kotłach z automatycznymi paleniskami retortowymi i rusztowymi oraz we wszystkich kotłach rusztowych komorowych górnego i dolnego spalania.

CENNIK PEŁNA OFERTA SKŁADOWISKA

> Grupa Kapitałowa

Znajdziecie tu Państwo najważniejsze informacje ze świata węgla. Jest to także miejsce do wyrażania opinii istotnych nie tylko dla branży, ale dla całej polskiej gospodarki. Pragniemy stworzyć forum w merytorycznej dyskusji o znaczeniu i misji górnictwa oraz o energetycznym bezpieczeństwie Polski.

 

Magazyn C - archiwum